Jak wygląda rekrutacja?

Wierzymy, że staranna selekcja składników i ich idealne połączenie, to klucz do uzyskania najwyższej jakości. Tą samą filozofią kierujemy się wyławiając nowe talenty do naszej załogi.
Dlatego teraz Jeśli Twój profil okaże się zgodny z naszymi potrzebami, niebawem się z Tobą skontaktujemy. Co czeka Cię dalej? Wstępna rozmowa telefoniczna z HR, a następnie spotkanie z przyszłym przełożonym. Jeśli okażesz się naszym wymarzonym kandydatem zaproponujemy Ci pracę.

ETAP 1
Zarzucamy sieci
Daj się poznać, zaaplikuj do nas na wybraną przez siebie ofertę lub wyślij do nas swoje CV.

ETAP 2
Wyławianie kandydatów
Twoja aplikacja trafi do zespołu HR, który już nie może się doczekać, by przeanalizować ją pod kątem oczekiwanych umiejętności i doświadczenia.

ETAP 3
Rozmowa telefoniczna
Jeśli Twój profil okaże się zgodny z naszymi potrzebami, niebawem się z Tobą skontaktujemy. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej przekażemy Ci informacje na temat oferty, porozmawiamy o informacjach zawartych w Twojej aplikacji i dokonamy wstępnej oceny deklarowanych umiejętności.

ETAP 4
Spotkanie
Spotkasz się ze swoim potencjalnym Szefem oraz przedstawicielem działu HR. Zapoznamy Cię ze specyfiką pracy na danym stanowisku, warunkami zatrudnienia oraz benefitami pracowniczymi. Sprawdzimy czy Twoje kompetencje i doświadczenie są tymi, których obecnie poszukujemy.

ETAP 5
Informacja zwrotna
Na każdym etapie, tak szybko jak to możliwe, skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci informację zwrotną. Niezależnie od wyników rozmowy i spotkania, chcemy pozostać z Tobą w kontakcie.

ETAP 6
Witamy Cię na pokładzie
Po spotkaniu, jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie otrzymasz propozycję dołączenia do naszej załogi. W pierwszych dniach współpracy dopełnimy wszelkich formalności, poznasz naszą organizację i przejdziesz przyjazne szkolenia, które wyposażą Cię w wiedzę w jaki sposób płynnie poruszać się w morzu zadań i informacji. Możesz liczyć na nasze wsparcie, starsze koleżanki i koledzy każdego dnia będą wspierać Cię doświadczeniem, żebyś poczuł się częścią naszego zespołu.