Dlaczego warto

Pracownicy to podstawowy składnik naszego przepisu na sukces. Dołączając do naszej załogi będziesz uczestniczyć w dostarczaniu zdrowej i bezpiecznej żywności do klientów na całym świecie. A my dołożymy wszelkich starań, żebyś biorąc udział w ambitnym i zrównoważonym rozwoju firmy, czuł się jak ryba w wodzie!

Wierzymy, że staranna selekcja składników i ich idealne połączenie, to klucz do uzyskania najwyższej jakości. Tą samą filozofią kierujemy się wyławiając nowe talenty do naszej załogi.

Jesteśmy dumni, że nasi pracownicy stają się częścią firmy i tutaj rozwijają swoje pasje i zainteresowania. Dołączając na nasz pokład możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby Twoje możliwości i zasoby popłynęły w kierunku rozwoju.

Dołączając do nas poznasz wiele utalentowanych i ciekawych osobowości. Każdego dnia spotkasz się z osobami, które są z nami od dekad. Jesteśmy dumni, że średni czas zatrudnienia w naszej firmie to ponad 10 lat. Cieszymy się, że możliwości rozwoju i awansu sprawiają, że pracownicy zostają z nami na długo.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, już dziś wyślij nam swoje CV na adres: [email protected]

Jak wygląda rekrutacja?

Wierzymy, że staranna selekcja składników i ich idealne połączenie, to klucz do uzyskania najwyższej jakości. Tą samą filozofią kierujemy się wyławiając nowe talenty do naszej załogi.
Dlatego teraz Jeśli Twój profil okaże się zgodny z naszymi potrzebami, niebawem się z Tobą skontaktujemy. Co czeka Cię dalej? Wstępna rozmowa telefoniczna z HR, a następnie spotkanie z przyszłym przełożonym. Jeśli okażesz się naszym wymarzonym kandydatem zaproponujemy Ci pracę.

ETAP 1
Zarzucamy sieci
Daj się poznać, zaaplikuj do nas na wybraną przez siebie ofertę lub wyślij do nas swoje CV.

ETAP 2
Wyławianie kandydatów
Twoja aplikacja trafi do zespołu HR, który już nie może się doczekać, by przeanalizować ją pod kątem oczekiwanych umiejętności i doświadczenia.

ETAP 3
Rozmowa telefoniczna
Jeśli Twój profil okaże się zgodny z naszymi potrzebami, niebawem się z Tobą skontaktujemy. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej przekażemy Ci informacje na temat oferty, porozmawiamy o informacjach zawartych w Twojej aplikacji i dokonamy wstępnej oceny deklarowanych umiejętności.

ETAP 4
Spotkanie
Spotkasz się ze swoim potencjalnym Szefem oraz przedstawicielem działu HR. Zapoznamy Cię ze specyfiką pracy na danym stanowisku, warunkami zatrudnienia oraz benefitami pracowniczymi. Sprawdzimy czy Twoje kompetencje i doświadczenie są tymi, których obecnie poszukujemy.

ETAP 5
Informacja zwrotna
Na każdym etapie, tak szybko jak to możliwe, skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci informację zwrotną. Niezależnie od wyników rozmowy i spotkania, chcemy pozostać z Tobą w kontakcie.

ETAP 6
Witamy Cię na pokładzie
Po spotkaniu, jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie otrzymasz propozycję dołączenia do naszej załogi. W pierwszych dniach współpracy dopełnimy wszelkich formalności, poznasz naszą organizację i przejdziesz przyjazne szkolenia, które wyposażą Cię w wiedzę w jaki sposób płynnie poruszać się w morzu zadań i informacji. Możesz liczyć na nasze wsparcie, starsze koleżanki i koledzy każdego dnia będą wspierać Cię doświadczeniem, żebyś poczuł się częścią naszego zespołu.

Co oferujemy naszym pracownikom?

Praca dla Thai Union oznacza zaangażowanie i odpowiedzialność za zrównoważony rozwój firmy i dostarczanie bezpiecznej, zdrowej żywności do wielu klientów z całego świata. Dlatego jako pracodawca zobowiązujemy się doceniać i wynagradzać naszych pracowników, którzy każdego dnia dbają o jakość tego, co pojawia się na talerzach konsumentów na całym świecie. Stworzyliśmy pakiet benefitów, który ma zadbać o dobre samopoczucie naszej załogi i odpowiadać na jej potrzeby.
Jest to zestaw propozycji, który modyfikujemy wsłuchując się w sugestie naszych pracowników i dobierając je odpowiednio dla poszczególnych działów.

POCZUJ STABILNOŚĆ
Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez względu na stanowisko czy staż pracy. Poczujesz się bezpiecznie.

POZNAJ ROŻNORODNOŚĆ
Praca w międzynarodowej korporacji to nie tylko możliwość poznania innych kultur i środowisk, ale również pracy sezonowej zagranicą.

PRACUJ Z BLISKIMI
Chcesz zaprosić na nasz pokład kogoś z kim dobrze się czujesz? Będziesz miał szansę złowić do 1000zł za polecenie nam kandydata.

NAGRODZIMY WYSIŁEK
Oprócz podstawowego wynagrodzenia naszej załodze proponujemy premie, bonusy i dodatki uzależnione od wyników, pełnionej funkcji i zajmowanego stanowiska.

ZAOPIEKUJEMY SIĘ TOBĄ
Otoczymy Cię prywatną opieką medyczną. Jeśli będziesz chciał zadbać o swoich bliskich, możesz im sfinansować dodatkowy pakiet.

NA WSZELKI WYPADEK
Możesz wykupić ubezpieczenie NNW nie tylko dla siebie, ale również dla swojej rodziny. Różne warianty polis pozwolą dopasować zakres świadczeń do Twoich potrzeb.

ZASIĘGNIJ JĘZYKA
Pracując w międzynarodowym środowisku masz potrzebę podszkolenia swoich umiejętności językowych? Postaraj się o dofinansowanie lekcji angielskiego.

WYPŁYŃ NA SZEROKIE WODY
Zapewnimy Ci warunki rozwoju, finansując szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, w uzasadnionych przypadkach partycypując w kosztach studiów I, II i III stopnia. Masz również możliwość awansu wewnątrz całej Grupy Thai Union. Weźmiesz udział w konferencjach i wizytach w innych oddziałach naszej Grupy. Rozwiniesz skrzydła.

DOJEDŹ DO CELU
Chcemy, aby Twój dojazd do pracy nie był uciążliwy. Zapewniamy transport do fabryki w Gniewinie lub partycypujemy w kosztach Twojej podróży.

BĄDŹ ZDROWY JAK RYBA
Zdrowie to podstawa. Dlatego dla naszych pracowników przygotowaliśmy ćwiczenia zapobiegające chorobom zawodowym, a w zakładzie dyżuruje lekarz i pielęgniarka, którzy udzielają bezpłatnych konsultacji. Wprowadziliśmy również badania z zakresu profilaktyki antynowotworowej.

PRACUJ KOMFORTOWO
Nasze biura wyposażone są w ergonomiczne krzesła i stoły, aby zapewnić Ci komfortową pracę. Znajdziesz również w pełni wyposażoną kuchnię, w której przyrządzisz swój ulubiony posiłek, a także odpoczniesz. W części produkcyjnej do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy szatnię, prysznice oraz zamykane szafki na rzeczy osobiste.

ODŻYWIAJ SIĘ DOBRZE
Gwarantujemy nieograniczone ilości ciepłych i zimnych napojów, zup, a w pracujące soboty proponujemy świeże owoce lub gofry Zapewniamy dostęp do naszych produktów w stołówce podczas przerwy oraz wydajemy deputat pracowniczy. Nadal głodny? Proponujemy zakup naszych puszek w bardzo atrakcyjnych cenach.

DOŁĄCZ DO AKTYWNYCH
Joga, siłownia, basen czy taniec? Karta Multisport daje Ci pełen wybór. Dofinansujemy zajęcia dla Ciebie, abyś zawsze był w dobrej formie. Szukasz kompana do zajęć? Razem biegamy, gramy w siatkówkę i piłkę nożną.
Jeżeli jesteś fanem dwóch kółek – pożyczymy Ci rower, bez problemu zaparkujesz pod firmą przy specjalnych zadaszonych stojakach.