DLACZEGO WARTO

Pracownicy to podstawowy składnik naszego przepisu na sukces. Dołączając do naszej załogi będziesz uczestniczyć w dostarczaniu zdrowej i bezpiecznej żywności do klientów na całym świecie. A my dołożymy wszelkich starań, żebyś biorąc udział w ambitnym i zrównoważonym rozwoju firmy, czuł się jak ryba w wodzie!

Wierzymy, że staranna selekcja składników i ich idealne połączenie, to klucz do uzyskania najwyższej jakości. Tą samą filozofią kierujemy się wyławiając nowe talenty do naszej załogi.

Jesteśmy dumni, że nasi pracownicy stają się częścią firmy i tutaj rozwijają swoje pasje i zainteresowania. Dołączając na nasz pokład możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby Twoje możliwości i zasoby popłynęły w kierunku rozwoju.

Dołączając do nas poznasz wiele utalentowanych i ciekawych osobowości. Każdego dnia spotkasz się z osobami, które są z nami od dekad. Jesteśmy dumni, że średni czas zatrudnienia w naszej firmie to ponad 10 lat. Cieszymy się, że możliwości rozwoju i awansu sprawiają, że pracownicy zostają z nami na długo.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, już dziś wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja.kingoscar@thaiunion.com

Aktualne oferty pracy