O Firmie

THAI UNION GROUP

King Oscar jest jedną z marek międzynarodowego koncernu Thai Union Group. Jako Grupa jesteśmy pracodawcą, dającym zatrudnienie prawie 45 000 ludzi, których łączą wspólne wartości i cele. Od 1977 nasi pracownicy dają wyraz swojemu zaangażowaniu, produkując smaczną żywność z ryb i owoców morza.
Thai Union Group to:

  • 13 zakładów produkcyjnych w 11 krajach na 4 kontynentach,
  • 15 brandów m.in. King Oscar, Petit Navire, Fisho czy Rugen Fisch.

THAI UNION POLAND

Thai Union Poland Sp. z o.o. jest dumnym producentem wysokiej jakości konserw rybnych marki King Oscar jak również John West czy Chicken of the Sea.

W Polsce posiadamy nowoczesny zakład produkcji znajdujący się w Gniewinie. Jest to jeden z największych zakładów w Europie o możliwościach produkcyjnych 150 milionów puszek rocznie. Nasze zaplecze biznesowe mieści się w Gdyni. Na naszym pokładzie płynie ponad 500 zaangażowanych i uzdolnionych osób.

Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1992 roku. Stąd nasze produkty trafiają do 29 krajów na świecie, między innymi do Norwegii, Stanów Zjednoczonych, Japonii, Australii i Nowej Zelandii, Republiki Południowej Afryki oraz wielu innych.

WIZJA

NASZĄ WIZJĄ jest bycie cieszącym się największym zaufaniem światowym liderem w branży ryb i owoców morza, który dba o zasoby tak, by mogły one służyć przyszłym pokoleniom.

MISJA

NASZĄ MISJĄ jest bycie prekursorem zmian w branży ryb i owoców morza, przynoszących rzeczywistą, pozytywną odmianę naszym konsumentom, klientom oraz wpływających na sposób zarządzania branżą.

WARTOŚCI

Aby zrealizować naszą MISJĘ i osiągnąć naszą WIZJĘ, wszyscy musimy pracować na najwyższym poziomie, co będzie możliwe dzięki zastosowaniu 6 Głównych WARTOŚCI związanych z postawą i działaniem.

PASJA

Jest żądny rozwoju

Nie traci ducha zwycięstwa

Stara się być najlepszym/ekspertem

POKORA

Wierzy w ciągłe doskonalenie

Unika arogancji

Słucha uważnie i aktywnie

SZACUNEK

Traktuje innych tak, jak sam chciałby być traktowany

Akceptuje odmienność i różnorodność

Respektuje opinie innych i szanuje ich czas

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jest odpowiedzialny za swoje działania

Wywiązuje się ze zobowiązań

Bierze pod uwagę długoterminowe skutki

WSPÓŁPRACA

Określa cele wspólne dla pracowników danej grupy

Łączy różne umiejętności, by uzyskać najlepsze rezultaty

Zachęca do działania i dostrzega wkład

INNOWACYJNOŚĆ

Jest dociekliwy

Wykazuje się otwartością na nowe pomysły

Myśli nieszablonowo