Specjalista ds. personalnych / Starszy specjalista ds. personalnych

O nas

Thai Union Poland Sp. z o.o. jest dumnym producentem wysokiej jakości konserw rybnych marki King Oscar jak również John West czy Chicken of the Sea.

W Polsce posiadamy nowoczesny zakład produkcji znajdujący się w Gniewinie. Jest to jeden z największych zakładów w Europie o możliwościach produkcyjnych 150 milionów puszek rocznie. Nasze zaplecze biznesowe mieści się w Gdyni. Na naszym pokładzie płynie ponad 500 zaangażowanych i uzdolnionych osób.

TWOJE ZADANIA:

  • Realizujesz politykę personalną w firmie w szczególności: rekrutacje, adaptacja, oceny pracownicze, ankiety pracownicze, dobrostan pracowniczy, projekty regionalne i globalne itp.,
  • Wspierasz procesy płacowe i kadrowe,
  • Współuczestniczysz w tworzeniu i aktualizacji regulaminów i zasad związanych z zarządzaniem personelem,
  • Współpracujesz z agencjami pracy oraz koordynujesz współpracę z pracownikami zewnętrznymi,
  • Prowadzisz działalność socjalną w firmie (uczestniczy w spotkaniach Komisji i nadzorujesz realizację ustaleń podjętych przez Komisję oraz kontrolujesz budżet),
  • Sporządzasz raporty i analizy oraz monitorujesz kluczowe wskaźniki HR,
  • Prowadzisz obsługę szkoleniową w firmie,
  • Współpracujesz z innymi osobami i działami w zakresie komunikacji wewnętrznej i EB,
  • Prowadzisz i uczestniczysz w wybranych projektach prowadzonych przez Dział Personalny.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe,
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku ze szczególnym naciskiem na płace i kadry,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym B2/C1,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Obsługa MS Office.

MILE WILDZIANE

  • Wysoko rozwinięta komunikatywność i asertywność,
  • Nastawienie na współdziałanie,
  • Wysoki poziom empatii,
  • Zrozumienie biznesu.

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet socjalny (w tym karta Multisport)
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach roli i struktury firmy na całym świecie
  • Świetna atmosfera pracy w międzynarodowym zespole
  • Praca dla lidera branży
  • Współpraca w dobrze prosperującym, utalentowanym zespole, który wspiera się nawzajem, pozostając wiernym naszym wartościom
  • Dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań
  • Możliwość pozyskiwania doświadczeń od zespołu pracującego na co dzień w Polsce i za granicą,
  • Dofinansowanie szkoleń, nauki języka obcego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]